Wyjątkowy Masaż dla Dwojga

Home » Masaż » Wyjątkowy Masaż dla Dwojga
Wyjątkowy Masaż dla Dwojga 2018-06-21T12:21:59+00:00

Masaż dla dwojga stanowi ciekawą propozycję dla atrakcyjnie spędzonego czasu we dwoje. Warto w oryginalny, pozostający długo w pamięci sposób uwiecznić rocznicę dnia ślubu, urodzin czy niesamowitej przyjaźni.

Relaksacyjny masaż dla dwojga

To idealna chwila ucieczki od stresujących trudów dnia, zasmakowanie relaksu i odprężenia. Masaż ukoi Twoje ciało, umysł i duszę a aromatyczne olejki zapachowe pobudzą zmysły i przeniosą myśli w świat błogiej ciszy i spokoju. Masaż odprężający daje poczucie świeżości i niesamowitego przypływu energii, nawet najbardziej zmęczonemu ciału.

Zabieg Spa dla niej

To relaksująca kąpiel o zapachu jagody bądź truskawki (do wyboru), która doda Twojej skórze nawilżenia i witalności. Dodatkowo skóra nabierze blasku, stając się promienna i wygładzona. Zabieg polecany w każdym wieku, dla każdego rodzaju skóry. Twoje ciało otuli niesamowita owocowa woń, która zostanie z Tobą na wiele godzin, czyniąc Cię wyjątkową.

Peeling solny Lacota dla niego

Skóra męska wymaga szczególnej pielęgnacji. Specjalnie opracowana formuła solnego peelingu na bazie olejków eterycznych i soli morskiej z włoskiej firmy Lacota dogłębnie złuszczy martwe komórki naskórka. Zabieg ma działanie głęboko oczyszczające, wygładzające i dotleniające skórę. Pozwala uzyskać gładką i odświeżoną skórę. Już po pierwszych chwilach od zabiegu widoczne są efekty w postaci promiennej, zdrowo wyglądającej skóry.