Masażysta Piotr

Masażysta Piotr wykonuje masaż stóp

Cześć, jestem Piotrek, masażysta z dumą zasilający szeregi zgranego zespołu w Ceremonii Uzdrawiania. Zastanawiasz się, czym się specjalizuję? Oto moja historia. Od kilku lat, z wielkim zaangażowaniem pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie masażów i skutecznych zabiegów związanych z modelowaniem sylwetki. Moim pragnieniem jest dzielić się swoją pasją z innymi, nie tylko pracować z ludźmi, ale przede wszystkim dla Nich. Jestem absolwentem szkoły masażu, a moją wiedzę i umiejętności wzbogaciły ukończone przeze mnie profesjonalne kursy: masaż antycellulitowy bańką chińską, stemple ziołowe, gorąca świeca, gorące kamienie, masaż w jednostkach chorobowych, kinesiotaping, modelowanie sylwetki AROSHA.
Satysfakcja i zadowolenie osób, które mi zaufały oddając się w moje ręce, to dla mnie najcenniejsza nagroda. Z pozoru skryty i nieśmiały, w rzeczywistości bardzo otwarty na ludzi i ich życiowe historie. Prywatnie wielbiciel zwierząt i ulubieniec jazdy konnej. Cenię sobie ciszę i spokój. Lubię spędzać długie godziny na wewnętrznych przemyśleniach podczas wędkowania. W swoim życiu dbam również o pielęgnowanie wyjątkowych przyjaźni i relacje z bliskimi. Nie stronię od gotowania, ale jak przystało na mężczyznę, bardziej skłaniam się ku kosztowaniu różnych kuchni i smaków świata. To ja – po prostu Piotrek, człowiek, który czeka właśnie na Ciebie.
Z przyjemnością wykonam dla Ciebie masaż relaksacyjny bądź pomogę Ci w doborze odpowiedniego zabiegu modelowania Twojej sylwetki. Dla mnie to nie tylko codzienna praca, to poznanie drugiego człowieka, ofiarowanie mu odprężenia i relaksacji jego umysłu i duszy. Poczucie szczęścia i odnowy to kwintesencja każdego wykonanego przeze mnie masażu. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele możemy razem zdziałać. To moja praca z pasją, którą realizuję w Ceremonii Uzdrawiania.