Kasia robi masaż

Hej. Jestem Kasia.
Pragnę przybliżyć Ci moją osobę byś mógł poczuć się w mojej obecności w pełni swobodnie a jednocześnie był przekonany o oddaniu się w ręce profesjonalistki.
Masaż to moja miłość i pasja, którą dzielę się z każdą napotkaną osobą. Moim atutem jest rozległa wiedza i specjalizacja w masażu szwedzkim. Precyzyjnie wykonam również każdy masaż relaksacyjny oraz pomogę Ci w walce z niedoskonałościami przy użyciu zabiegów antycellulitowych.
W mojej pracy stawiam na efekty i kontakt z Klientem. Bardzo zależy mi na stworzeniu przyjaznej atmosfery, która umożliwi Ci pełną relaksację i odprężenie podczas masażu. Jestem otwartą i pogodną osobą. Codzienna praca i kontakt z ludźmi przynosi mi spełnienie i satysfakcję, z tego co robię i jaką drogę obrałam.
W wolnych chwilach pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie masażu, zwiedzam różne zakątki świata oraz przemierzam kilometry na wyprawach rowerowych.
Taka jestem, trochę rozgadana a czasem tajemnicza. Kobieta przyjaźnie nastawiona do ludzi i ich potrzeb. Odwiedź mnie i skorzystaj z moich usług a ja zrobię wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania, zarażając Cię przy tym dużą dawką optymizmu i dobrego humoru.
Kasia.