Promocja miesiąca!

Ceremonia Uzdrawiania » Promocja miesiąca!
Promocja miesiąca!2019-02-05T13:29:21+00:00

Obok tych zabiegów nie może przejść obojętnie żadna kobieta, która postanowiła stanąć do walki z niedoskonałościami swojej skóry!
Zapraszamy serdecznie na kompleksowe zabiegi odchudzające i pielęgnacyjne przy zastosowaniu urządzenia 🤩Vera Shape🤩 Przy zakupie 4 zabiegów na daną partię dostaniecie kolejne 4 zabiegi całkowicie ZA DARMO‼️ Takiej promocji nie znajdziecie w żadnym innym salonie😉

Podczas sesji czekają na Was potężne fale radiowe o częstotliwości 0,5 MHz, światło LED o długości 610nm oraz intensywny masaż próżniowy. Wszystko to bez bólu, bez poczucia dyskomfortu i całkowicie bezpiecznie!

A oto efekty, których z całą pewnością możecie oczekiwać po przebytych sesjach:

  • wymodelowanie sylwetki i owalu twarzy,
  • głęboki lifting skóry,
  • wyszczuplenie sylwetki,
  • intensywne ujędrnienie,
  • zlikwidowanie przebarwień,
  • redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej,
  • wygładzenie skóry,
  • zmniejszenie rozstępów.

Luty to miesiąc miłości i roztaczającej się wokół ciepłej aury. To również doskonały czas, aby zrobić coś tylko dla siebie ❤️ Zadbaj o swoją kondycję fizyczną, a rezultatem tych działań będzie wspaniała forma psychiczna. Poczuj się piękna w swojej skórze, wykorzystaj przygotowaną specjalnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach OFERTĘ PROMOCYJNĄ z wykorzystaniem najnowszych technologii. Gwarantujemy wysoką jakość zabiegów.


Oferta walentynkowa!


Dzień Zakochanych to wyjątkowy dzień 💕
To dzień czerwonych róż, uśmiechów, czekoladek, wspólnej kolacji.😄🌹 To ciepła dłoń, to miłe słowo, to wspólnie spędzane chwile. To pamięć i szacunek. To miłość. Miłość do bliskiej osoby, idei, miłość do siebie. Dla tych, którzy chcieli by w blasku świec, przy pięknej muzyce z odrobiną słodyczy i lampką wina spędzić ten czas przygotowaliśmy wyjątkową ofertę w dniach 14, 15, 16 luty 2019.

Dla Dwojga

Rytuał Habibi i Czarna Orchidea

Relaksacyjny zabieg rozpoczynający się odżywczym peelingiem pleców. Dzięki zawartości masłu Karite doskonale zregeneruje skórę. Kolejnym gestem w zabiegu jest masaż relaksacyjny pleców, który otuli Was orientalnym zapachem i wprowadzi w stan błogiego relaksu.

Cena: 210 zł czas 60 min.

Masaż gorącymi kamieniami dla Dwojga

Orientalny rytuał w ajurwedzie znany jako Rathnaabhyanga. Wasze ciała zostaną zanurzone w drogocennych olejach a następnie rozmasowane rozgrzanymi kamieniami półszlachetnym i wulkanicznymi. Doskonały masaż, który rozgrzeje Wasze ciała i wprowadzi w błogi stan relaksu.

Cena: 250 zł czas 90 min.

Masaż Holistyczne piękno dla Dwojga

Ciepło olejku, płomień świec i relaksacyjne ruchy masażu zabiorą trudy dnia codziennego. To będzie wyjątkowa chwila dla Was pełna relaksu i odprężenia.

Cena: 210 zł czas 60 min.

Z miłości do świątyni duszy – masaż dla Singla

Masaż energetyzujący całe Twoje ciało. Rytuał rozpoczyna się przyjemnym masażem twarzy, który wprowadzi Cię w stan wyciszenia, uspokojenia zmysłów. Odprężysz się, odpoczniesz, poczujesz przypływ życiowej energii Prana.

Cena: 110 zł czas 60 min.

200 zł/ 120 min.

Na wszystkich gości czeka miła niespodzianka ❤️

Ta strona używa plików cookies (cisteczka). Polityka coockies AKCEPTUJĘ