Promocja miesiąca!

❗️ŁAPCIE PROMOCJĘ MIESIĄCA❗️Tak, tak dobrze czytacie.😉

Przyszedł sierpień, a wraz z nim kolejne oferty przygotowane specjalnie dla klientów Ceremonii Uzdrawiania😊. Spójrzcie, czym tym razem zaskoczymy Was w naszym salonie. Sierpień to miesiąc modelowania sylwetki i totalnego relaksu 😉

I. Zabieg modelujący sylwetkę VeraSHAPE Liporadiologia plus 30-minutowy masaż modelujący sylwetkę GRATIS.

II. Masaż relaksacyjny ciała plus masaż twarzy, szyi i dekoltu GRATIS (świetnie sprawdza się w przypadku zapracowanych, zabieganych kobiet, które potrzebują chwili odprężenia i relaksu).

Kilka słów o zabiegu liporadiologii VeraShape. 
Jeśli borykasz się z brakiem jędrności skóry (np. po przebytej ciąży), nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem to z pewnością liporadiologia będzie jedną z lepszych decyzji, które podejmiesz w celu poprawy kondycji swojej skóry. Poniżej zaledwie kilka korzyści, które są rezultatem przeprowadzonego zabiegu modelującego VeraShape:
– widoczna redukcja tkanki tłuszczowej, rozstępów i cellulitu;
– ujędrnienie i uelastycznienie skóry; 
– działanie odmładzające (przeciwzmarszczkowe);
– modelowanie ciała i owalu twarzy (wygładzenie, lifting twarzy).
Wszystkie korzyści oraz dokładny opis znajdziecie na naszej stronie Ceremonii Uzdrawiania. Najlepszą rekomendacją tego niezwykłego zabiegu liporadiologii są opinie naszych zadowolonych klientek😁.
Jeśli masz pytania bądź wątpliwości, czy zabieg liporadiologii sprawdzi się również dla Ciebie, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci postawić pierwsze kroki do uzyskania pięknej, jędrnej i wymodelowanej sylwetki. Jesteśmy tu dla Was, a wszystkie zabiegi są stworzone z myślą o Waszym zdrowiu i wspaniałym samopoczuciu. To co? Bierzemy sierpniowego byka za rogi?