Wiosna to czas nowych wyzwań, odrodzenia, oczyszczenia. Kwiecień dedykujemy zabiegom na ciało, które usprawnią usuwanie toksyn z organizmu. Wspomogą metabolizm i zadbają o dobrą kondycję skóry.

Ponieważ wiemy, że najskuteczniejsze są terapie łączone to w kwietniu do każdego masażu modelującego otrzymasz drenaż limfatyczny lub elektrostymulacje GRATIS!

Przykładowy pakiet:
👙 5 masaży bańką chińską uda i pośladki + 5 drenaży limfatycznych całego ciała w cenie 300 zł zamiast 600 zł
👙 10 masaży modelujących całego ciała + 10 elektrostymulacji w cenie 1200 zł zamiast 1800 zł

👉 Drenaż limfatyczny to masaż w specjalistycznym kombinezonie, który wpływa na usprawnianie układu limfatycznego. Ułatwia odprowadzanie toksyn z naszego organizmu, przyspiesza regenerację, usprawnia metabolizm. Regularny drenaż limfatyczny likwiduje zastoje wody w organizmie. Tuż po zabiegu zauważasz uczucie lżejszych nóg. Doskonale sprawdza się jako zabieg wspomagający odchudzanie. Ponieważ odprowadza toksyny usprawnia również układ odpornościowy.

👉 Elektrostymulacja to stymulacja Twoich mięśni za pomocą prądu o niskiej częstotliwości. Taki trening wzmacnia Twoje mięśnie i modeluje ciało. Podczas jednej 30 minutowej serii jesteś w stanie „zrobić” ponad 600 brzuszków i przysiadów! Zabieg jest polecany osobom, które z różnych względów nie mogą odbyć intensywnego treningu na siłowni. Elektrostymulacja polecana jest również osobom po kontuzjach i urazach, które wymagały unieruchomienia.

🤓 Korzystając z zabiegów w naszym gabinecie jesteście Państwo pod stałą opieką wykwalifikowanych fizjoterapeutów, dietetyków, masażystów i specjalistów odnowy biologicznej co gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych terapii. Każdy zabieg rozpoczynamy szczegółową konsultacją ze specjalistą, który dobierze odpowiednią terapię i przekaże szczegółowe zalecenia.

⏰ Oferta jest ważna do 30.04.2019r. czas realizacji wykupionych pakietów to 3 miesiące od daty zakupu.
☎️ Informacje i zapisy: +48661712553
Do zobaczenia!