Zabiegi na twarz

 • Masaż głowy Boto Lift
  200.00 

  Skóra dojrzała wymaga szczególnej troski, a każda kobieta wie, że nic tak nie ujędrnia skóry, jak zabiegi liftingujące. Szczególnie z myślą o osobach, które borykają się z wiotką, przesuszoną skórą z widocznymi zmarszczkami na twarzy i dekolcie powstał nowatorski masaż Boto Lift M’onduniq. To prawdziwy przełom wśród tradycyjnych zabiegów liftingująco – ujędrniających.

 • Smocza Krew
  200.00 

  Wytworny rytuał twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym, rozjaśniającym i>wybielającym to nie tylko czcze obietnice, a szczera prawda potwierdzona przez ekspertów z dziedziny medycyny i kosmetologii na całym świecie. Zabiegi z wykorzystaniem produktów powstałych na bazie żywicy ze smoczej krwi (Sang de drago) stanowią jedyny, niepodważalny i niemający sobie równych wielofazowy zabieg przywracający blask i jędrność zniszczonej skórze. Wszystko to dzięki wysokiemu współczynnikowi działania antyoksydacyjnego, który sprawia, że nasza skóra zostaje nawodniona, nawilżona i odpowiednio natleniona, uzyskując efekt ukojenia, odmłodzenia i rewitalizacji. Rytuał smoczej krwi to zabieg w pełni kompleksowy. Już sam demakijaż – oczyszczanie twarzy, rozpoczyna się wykonywaniem masażu w okolicach twarzy, szyi i dekoltu stanowiąc punkt wyjścia i pierwszy element całości zabiegu. Użyte mleczko i tonik micelarny, dogłębnie usuwa nagromadzone zanieczyszczenia, przygotowując naszą skórę na prawdziwą ,,bombę” substancji aktywnych.

 • 150.00 

  Nie sposób w kilku słowach przekazać ogromu zalet, jakie niesie za sobą zastosowanie urządzenia Vera Shape™ w walce z niedoskonałościami skóry. Jest to niezwykle skuteczny system medyczny, powstały na skutek wieloletnich testów i badań renomowanej firmy Hironic, pioniera wśród twórców urządzeń wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej. Ideą firmy jest wzrost szczęśliwego życia i tworzenie najwyższych technologii dostępnych dla wszystkich. I tak oto powstała całkowita innowacja na rynku globalnym!

 • Masaż głowy Vitamino Perfection
  200.00 

  Odżywczo – witaminowy rytuał Vitamino Perfection to idealny sposób na głęboką regenerację zmęczonej i przesuszonej skóry. Jeśli więc czujesz, że Twoje ciało potrzebuje natychmiastowego odżywienia i nowej energii to bez wątpienia ten rodzaj zabiegu spełni wszystkie Twoje oczekiwania, gwarantując kompleksowe dotlenienie i relaksację duszy i ciała. Autorski zabieg Vitamino Perfection M’onduniq to połączenie masażu silnie stymulującego kanały energetyczne na głównych meridianach z witaminowym koktajlem odżywczo – regenerującym na bazie kawioru i witaminy E.