Zabieg modelujący AROSHA

200.00 250.00 

Wyczyść

Profesjonalne Programy włoskiej firmy Arosha, to niezwykle efektywne zabiegi modelujące ciało, wypracowane przez najlepszych światowych specjalistów. Sekretem skuteczności wykonywanego zabiegu są zawarte w bandażach aktywne składniki, które przenikają stopniowo w głąb skóry. Widocznie ujędrniona, nawilżona i elastyczna skóra to tylko namiastka dobroczynnych właściwości tej metody. Już po pierwszym zabiegu odczujesz na swoim cielę redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Efekty są naprawdę piorunujące.

Zabieg modelujący podstawowy:

Peeling wykonany przy pomocy specjalistycznej szczoteczki, którego celem jest właściwe przygotowanie skóry całego ciała na przyjęcie składników aktywnych zawartych w nawilżonych bandażach. Dodatkowe zastosowanie podczas zabiegu drenażu limfatycznego potęguje działanie bandaży.

Zabieg modelujący rozszerzony:

Peeling wykonany przy użyciu kwasu glikolowego, w znaczący sposób absorbuje działanie składników aktywnych zawartych w ampułce oraz nasączonych nimi bandażami.

Zabieg wprowadza w stan odprężenia i relaksacji. Bandaże w żaden sposób nie wywołują dyskomfortu, nie uciskają ciała, a jedynie służą do utrzymania właściwej kompresji.
Dla uzyskania jak najlepszych efektów tej metody zaleca się zastosowanie całego cyklu zabiegów.

Podstawowy zabieg modelujący AROSHA

200zł
Czas trwania: 90 minut

Rozszerzony zabieg modelujący AROSHA

250zł
Czas trwania: 90 minut

0/5 (0 Reviews)